logo
Ние нудиме грне со измешани различни култури и комбинација од најдобрите локални производи со источноевропски и медитерански влијанија.
СЛЕДЕТЕ НЕ
СЛЕДЕТЕ НЕ
РЕЗЕРВАЦИИ +389 (0) 2510 2535
Горе

Салата со резанки авокадо

 / Салата со резанки авокадо

Прекрасни вкусови од Медитеранскиот регион, кремасто авокадо, благи домашно сушени шери домати и крцкава рукола.

Сподели
Distrikt Bar&Kitchen
Нема Коментари

Извинете, во моментов не се дозволени коментари.

Салата со резанки авокадо

Прекрасни вкусови од Медитеранскиот регион, кремасто авокадо, благи домашно сушени шери домати и крцкава рукола.