logo
Ние нудиме грне со измешани различни култури и комбинација од најдобрите локални производи со источноевропски и медитерански влијанија.
СЛЕДЕТЕ НЕ
СЛЕДЕТЕ НЕ
РЕЗЕРВАЦИИ +389 (0) 2510 2535
Горе

Колач со чоколадна лава

 / Колач со чоколадна лава

Направен од белгиско чоколадо, чили снегулки и домашен сладолед од ванила.

Сподели
Distrikt Bar&Kitchen
Нема Коментари

Остави Одговор

Колач со чоколадна лава

Направен од белгиско чоколадо, чили снегулки и домашен сладолед од ванила.