logo
Ние нудиме грне со измешани различни култури и комбинација од најдобрите локални производи со источноевропски и медитерански влијанија.
СЛЕДЕТЕ НЕ
СЛЕДЕТЕ НЕ
РЕЗЕРВАЦИИ +389 (0) 2510 2535
Горе

Супа од морски плодови

 / Супа од морски плодови

Вкусни печени морски плодови со сладок кромид, шафран и крцкави крокети од риба приготвени на нашата Хоспер скара.

Сподели
Distrikt Bar&Kitchen
Нема Коментари

Извинете, во моментов не се дозволени коментари.

Супа од морски плодови

Вкусни печени морски плодови со сладок кромид, шафран и крцкави крокети од риба приготвени на нашата Хоспер скара.