logo
Ние нудиме грне со измешани различни култури и комбинација од најдобрите локални производи со источноевропски и медитерански влијанија.
СЛЕДЕТЕ НЕ
СЛЕДЕТЕ НЕ
РЕЗЕРВАЦИИ +389 (0) 2510 2535
Горе

Зајачко селско месо

 / Зајачко селско месо

Бавно динстан зајак според традиционален македонски рецепт, мариниран во локално суво вино и зачини.

Сподели
Distrikt Bar&Kitchen
Нема Коментари

Извинете, во моментов не се дозволени коментари.

Зајачко селско месо

Бавно динстан зајак според традиционален македонски рецепт, мариниран во локално суво вино и зачини.